logo

Projektowanie sklepów internetowych - projekty graficzne


Jedną z usług Marcepan Studio jest graficzne projektowanie sklepów internetowych bez ograniczeń co do ilości asortymentu z płaceniem za zakupy kartą kredytową lub szybkimi przelewami online. Oferujemy przejrzystą strukturę, pozwalającą każdemu Klientowi w łatwy sposób znaleźć interesujący go produkt oraz dokonać prostego i szybkiego jego zakupu.

 

Wszystkie nasze rozwiązania opieramy na najnowszym oprogramowaniu sklepów internetowych Shoper, a także na systemach, takich jak: ClickShop, Presta Shop i Open Cart. Tworząc projekty graficzne sklepów, dbamy o efektywność, zapewniamy kreatywną koncepcję oraz maksymalną użyteczność. Każdy produkt, prezentowany na zaprojektowanej platformie internetowej, można w dowolny sposób opisać z uwzględnieniem danych technicznych konkretnego artykułu oraz załączyć interesujące zdjęcia i grafiki. Dzięki temu, że Klient będzie widział opisywany produkt, chętniej zdecyduje się na jego zakup.

 

Odpowiednio prowadzone sklepy internetowe mogą znacznie zwiększyć liczbę potencjalnych Klientów. Oferowane przez Państwa produkty będą dostępne nie tylko dla mieszkańców miasta, w którym Państwo prowadzą działalność stacjonarną, ale również dla wszystkich z pozostałych części kraju, a nawet z zagranicy.

 

W razie jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości, oferujemy Państwu fachową pomoc, wskazując sprawdzone już rozwiązania i technologie, które pozwolą skutecznie zrealizować wymagania Państwa e-biznesu.

 

Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą, mającą swoją siedzibę w Brwinowie pod Warszawą.

 
 

Przykładowe realizacje: