Jak pracujemy?


Staramy się zrozumieć potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Zadajemy pytania i zbieramy wszystkie niezbędne informacje. Wizerunek każdej firmy musi być oryginalny, nowatorski i przemyślany, dlatego też nasz zespół kreuje, projektuje, realizuje i wdraża powstałe w naszym studiu projekty graficzne.

Zespół Marcepan Studio składa się ze specjalistów z różnych dziedzin, których kompetencje się uzupełniają. Często wymaga się od naszego zespołu projektowego, kreatywnego podejścia odbiegającego od standardów. Nasze portfolio od lat systematycznie poszerza się. Przy realizacji projektów graficznych współpracujemy także z innymi firmami z branży.

01_ZBIERANIE INFORMACJI, PYTANIA I ANALIZA.
Zespół Marcepan Studio zbiera wszystkie niezbędne informacje o marce poprzez wiele pytań. Staramy się poznać klienta, jego potrzeby, szczegóły dotyczące zlecenia, badamy obszar działalności i wytyczamy najważniejsze cele. Następnym etapem jest określenie grupy docelowej oraz najważniejszego przekazu jakim jest zainteresowany nasz klient.

02_PLANOWANIE
Określamy priorytety, dokładny i szczegółowy zakres prac, harmonogram dostosowany w dużej mierze do potrzeb klienta. Przygotowujemy umowę, określamy finałowy termin realizacji projektu. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo.

03_PROJEKTOWANIE
Zespół Marcepan Studio tworzy strategię wizerunkową, nazwę, identyfikację wizualną, web design i wszystkie inne projekty graficzne związane ze zleceniem. Jest to etap, kiedy wreszcie powstają pierwsze szkice, projekty, kreacje podczas naszej wewnętrznej burzy mózgów. Często prosimy klientów o przesłanie na potrzeby projektu niezbędnych materiałów typu logo, zdjęcia czy teksty. Przekazujemy klientowi nasze wizje, ponownie rozmawiamy i wyciągamy wspólnie wnioski czy nasze prace nad projektem idą w dobrą stronę.

04_WDROŻENIA
Po akceptacji naszych projektów wdrażamy je w życie koordynując produkcję do samego końca. Przy projektach graficznych, reklamach przygotowujemy pliki do druku. W przypadku stron internetowych przystępujemy do kodowania, czyli przekładamy warstwę prezentacyjną na język programistyczny.