logo

Responsywne strony www (RWD) - realizacja projektów internetowych


Jednym z zadań Marcepan Studio jest kompleksowa realizacja projektów internetowych, dostosowanych do dzisiejszych trendów pod względem graficznym i technologicznym. Marcepan Studio oferuje pełne możliwości tworzenia witryn internetowych. Począwszy od stworzenia najprostszej statycznej, responsywnej strony WWW do rozbudowanych serwisów internetowych.

 

Nasza oferta obejmuje: realizację planu i funkcjonalności serwisu WWW po przekazaniu przez Państwa materiałów, kreacja graficzna witryny głównej i podstron, zakodowanie projektu graficznego oraz przygotowanie systemu zarządzania treścią, który umożliwi Państwu w przyszłości dokonywanie zmian w witrynie. Czytelna, prosta, intuicyjna nawigacja, inteligentna wyszukiwarka, sprawna oraz przejrzysta grafika. Ponad 80% użytkowników Internetu korzysta dziś z urządzeń mobilnych, dlatego realizujemy projekty witryny WWW w technologii RWD (responsywne) zarówno na komputerach, jak i tabletach oraz smartfonach.

 

Wszystkie realizowane w Marcepan Studio witryny internetowe są responsywne w technologii RWD (ang. Responsive Web Design). Po przekazaniu przez Państwa materiałów, informacji i wskazówek, przystępujemy do opracowania funkcjonalności serwisu WWW, kreacji graficznej strony głównej i podstron, następnie przechodzimy do zakodowania projektu graficznego oraz przygotowania systemu zarządzania treścią, który umożliwia dokonywanie zmian w witrynie. Oferujemy czytelną, prostą, intuicyjną nawigację, inteligentną wyszukiwarkę oraz nowoczesną grafikę. Projektujemy strony internetowe w technologii RWD (responsywne) zarówno na komputerach, tabletach, jak i smartfonach. Już dziś z urządzeń mobilnych korzysta ponad 80% użytkowników.

 
 

Przykładowe realizacje: