logo

Aplikacje internetowe - Systemy CMS


W dobie dzisiejszej technologii i nowoczesnych rozwiązań, najpopularniejsza aplikacja internetowa to system zarządzania treścią (Content Management System). Narzędzie to służy do samodzielnej edycji zawartości serwisu www.

 

Przygotowywany w Marcepan Studio Content Management System jest dedykowany konkretnemu projektowi z uwzględnieniem jego potrzeb. Nasz CMS powstaje w oparciu o Państwa wymagania jak również może być rozwinięciem istniejącej już witryny.

 

CMS wykorzystywany jest w każdym serwisie WWW. Umożliwia szybką aktualizację poszczególnych działów strony przez administratora, a także przez upoważnionego pracownika. Dostęp do panelu administracyjnego odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej. Nasze autorskie propozycje zarządzania treścią (CMS) posiadają intuicyjną nawigację oraz są bardzo proste w obsłudze edycji treści, prezentowanych na Państwa stronie WWW. Proces , według którego projektuje się tego rodzaju aplikacje internetowe składa się z różnych etapów. W pierwszym z nich zbieramy wymagania funkcjonalne. Kolejny etap to wdrożenie i zaprogramowanie projektu. Ostatnim krokiem są testy, podczas których weryfikowana jest poprawność działania gotowego produktu.

 

Są Państwo zainteresowani naszą ofertą? Prosimy o kontakt poprzez formularz zapytania, a także zapraszamy do naszego biura, które mieści się w Brwinowie pod Warszawą.

 
 

Przykładowe realizacje: